fbpx
 
 

Fakturační adresa

Genius Marketing
Stanislava Bittnerová
IČ: 74896377
DIČ: CZ682472073 

  • Vinohradská 1253/34
          12000  Praha 2
  • +420 775 797 777
  • info@geniusmarketing.cz
  • http://www.geniusmarketing.cz

Kontakt

Rádi Vám poradíme a pomůžeme. Napište nám.
Prosíme, zadejte své jméno.
Prosíme, zadejte Vaši emailovou adresu ve správném tvaru.
Nesprávný formát.
Adresa Vaší webové stránky je zadána v nesprávném formátu.
Captcha
Zadáno nesprávně.

O Géniovi od Tvůrkyně :-) 

Stanka Dvoran

Na začátku byla hodně silná motivace. Je v tom kus mého srdce. Sama tento systém používám na desítkách webových stránek a velmi se mi líbí, že když dostanu nápad, od realizace mě dělí tak den práce a nejvíc času dám na vymýšlení textů a výběr obrázků. Ostatní je jednoduché jako facka

Je to skládačka jako lego pro děti.  Které kostičky zapojíte závisí hlavně od toho co od webových stránek chcete. Sama si takhle skládám webové stránky již několik let a toto řešení vzniklo jako odpověď na dotazy:  "Existuje nějaké elegantní řešení pro podnikatele, kteří absolutně neumí programovat, neumí anglicky a nechtějí platit žádné ani mé agentuře těžké peníze za web, který si ani sami nebudou moct upravovat"

Existuje a je variabilní jako kostičky stavebnice lego pro děti do 5 let. Můžete si sami vybrat, které použijete a které necháte být.  Otestovala jsem to na 12 leté slečně, která opravdu neumí programovat a dokázala si postavit stránky pro svůj sportovní klub, dokážete to taky. 

Znám dost podnikatelek, které nakoupily řešení postavené na Wordpressu, ale webové stránky vyrostly a dnes potřebují víc než jen blogovací systém.  Navíc si často stěžovaly, že to padá, že je to zas dole, že to zas nefunguje. Takže jsem to kupovat nechtěla. A proto vznikla a některé z nich využívají mou lego skladačku a jsou spokojené.

Vyzkoušejte sami, nebo si mě najděte na facebooku a napište mi.